Po prawie dwumiesięcznej przerwie wracamy na ligowy parkiet, dlatego serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz II rundy PGNiG Superligi Kobiet!
7 stycznia o godzinie 17 KPR podejmie we własnej hali drużynę Pogoni Baltica Szczecin. Zespół ten walczy już od kilku lat o czołowe miejsca w kraju, a w tym sezonie nie ukrywa swoich ambicji do tytułu mistrzowskiego. Na półmetku zajmuje czwartą pozycję, ale de facto jego dorobek punktowy jest taki sam, jak dwóch drużyn powyżej. Pogoń traci do lidera dwa punkty, ale tym samym jest jedyną drużyną, która pokonała Vistal Gdynia.
My cieszyliśmy się z wysokiego, jak na beniaminka, ósmego miejsca po I rundzie. Ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy i ze zdwojoną siłą przystępujemy do dalszej walki.
Wrześniowy mecz obu drużyn zakończył się wysokim zwycięstwem Pogoni, 32:13 (21:7). Graliśmy wówczas bez trzech ważnych zawodniczek – Martyny Michalak, Anny Mączki i Katarzyny Demiańczuk. Teraz zarówno one, jak i nowa rozgrywająca, Julia Walczak, zasilą nasze szeregi. Doświadczenie zebrane przez te cztery miesiące jest niezwykle cenne i z pewnością nie będzie tak łatwo!

Zapowiada się ciekawe starcie!
Zawsze walczymy do samego końca, dlatego BĄDŹCIE Z NAMI!

Pomóźcie nam swoim dopingiem i zostańcie ósmym zawodnikiem KPR-u!

DO ZOBACZENIA!

Wstęp na mecz jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość zakupienia cegiełki- cena 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.