Kobierzyccy Kibice nie mogą narzekać na brak emocji w ten weekend – najpierw podopieczne Edyty Majdzińskiej zmierzą się w dolnośląskich derbach z Jelenią Górą, a dzień później rezerwy KPR-u podejmą MUKS Lider Świebodzin.

Przyjezdne zajmują po trzynastu spotkaniach czwarte miejsce w tabeli grupy wielkopolskiej II ligi kobiet. Triumfowały w tym sezonie siedmiokrotnie, w tym raz tydzień temu, kiedy to pokonały koszalinianki 36-18. Znakomite spotkanie rozegrały wówczas Magdalena Sobczak oraz Karolina Mrozowicz. Są to najskuteczniejsza zawodniczki w szeregach Lidera.

Podopieczne Grażyny Janczak i Mariusza Łyszczyńskiego prowadzą w rozgrywkach. Nad drugim Handballem Wrocław mają dziewięć punktów przewagi. Swoją jedyną porażkę poniosły na zakończenie pierwszej rundy. Obecnie są niepokonane od czterech meczy i serię tę chcą kontynuować.

Kobierzyczanki wydają się być faworytem spotkania, jednak ekipa z lubuskiego nie będzie łatwym przeciwnikiem. W listopadzie KPR prowadził do przerwy 20-12, by wygrać zaledwie 29-28. Jak będzie tym razem?

Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Nie może Was zabraknąć! Przyjdźcie na mecz i pomóżcie nam zdobyć kolejne punkty! Do zobaczenia!

KPR Kobierzyce II – MUKS Lider Świebodzin
niedziela, 17 marca, godz, 13:30
Hala Sportowa im. Adama Wójcika
ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Wstęp na mecze w kobierzyckiej hali jest bezpłatny.