W sobotę czekają nas kolejne emocje związane z piłką ręczną na najwyższym poziomie. Po dłuższej przerwie do Kobierzyc powróci PGNiG Superliga Kobiet. W 9. kolejce KPR podejmie Koronę Handball Kielce.

Kielczanki w tym sezonie spisują się bardzo dobrze. Dotychczas wygrały połowę z ośmiu spotkać i dzięki jedenastu zdobytym punktom zajmują szóstą lokatę. W poprzednim spotkaniu pokonały EKS Start Elbląg 28-24. Wiodącą zawodniczką jest liderka klasyfikacji strzelczyń, Honorata Syncerz, z imponującą średnią ponad ośmiu bramek na mecz. Często trafiają także Wiktoria Gliwińska oraz Dominika Więckowska.

Kobierzyczanki w ubiegłą środę mierzyły się w Lublinie z mistrzyniami Polski, Perłą. Po ciekawym pojedynku lepsze okazały się gospodynie, wygrywając 27-23. Podopieczne Edyty Majdzińskiej plasują się w tabeli na piątej pozycji i do drużyny z Koszalina tracą zaledwie cztery punkty. Najskuteczniejsza w ekipie spod Wrocławia są Anna Mączka, Mariola Wiertelak oraz Kinga Jakubowska.

Oba zespoły są w formie, dlatego czekają nas ogromne emocje! Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Nie może Was zabraknąć! Przyjdźcie na mecz i pomóżcie nam zdobyć kolejne punkty! Do zobaczenia!

KPR Kobierzyce – Korona Handball Kielce
sobota, 3 listopada, godz, 17
Hala Sportowa im. Adama Wójcika
ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Wstęp na mecze w kobierzyckiej hali jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość wsparcia Klubu poprzez zakup cegiełek – koszt 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.

Pozostałe spotkania 9. kolejki:

  1. Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (04.11)
  2. KPR Jelenia Góra – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb,
  3. SPR Pogoń Szczecin – Energa AZS Koszalin (02.11)
  4. EKS Start Elbląg – KPR Ruch Chorzów
  5. Arka Gdynia – UKS PCM Kościerzyna – nie odbędzie się