• Dolnośląska Liga Dziewczynek, Legnica:
    Podopieczne Martyny Michalak wracają z Legnicy w świetnych nastrojach! W poprzedniej kolejce przegrały po rzutach karnych z drużyną z Dzierżoniowa i tym razem wzięły rewanż, wygrywając 9-8! Oznacza to, że dopisały do swojego konta pierwszy w tym sezonie komplet punktów i dzięki temu awansowały na ósme miejsce w tabeli, Gratulujemy! W drugim spotkaniu uległy gospodyniom 33-4.

KPR Kobierzyce – UKS Jedynka Dzierżoniów 9-8 (6-6)
trafiały: Bejmowicz 4, Dobrowolska 3, Węgłowska 1, Zając 1
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – KPR Kobierzyce 33-4 (14-1)
trafiały: Węgłowska 3, Dobrowolska 1

  • Dolnośląska Liga Młodziczek:

Blisko zwycięstwa były za to podopieczne Beaty Skalskiej. Młode zawodniczki rozgrywały w niedzielę swoje ostatnie spotkanie w grupie pocieszenia Dolnośląskiej Ligi Młodziczek, mierząc się z Handballem Wrocław.

Pierwsze spotkanie zakończyło się minimalną wygraną wrocławianek, dlatego apetyty przed tym meczem były spore. Emocji faktycznie nie brakowało. Doskonale w bramce radziła sobie Natalia Kiepura. Przeciwniczki miały spory problem z pokonaniem jej, szczególnie w drugiej połowie, co przełożyło się na kilkubramkową przewagę. Przeciwniczki wykorzystały jednak swoje doświadczenie i ostatecznie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.

KPR Kobierzyce I – UKS Handball 28 Wrocław 14-18 (7-8)
KPR: Kiepura, Raś 1, Dobrowolska, Smoleń 3, Ramotowska, Ligas 1, Leżaj, Żuk 6, Rybczyńska 1, Jarosz, Wronkowska 2
UKS: Olejnik, Drewniak 2, Sierakowska 3, Zalewska 1, Błaut 2, Liberska 5, Wysoczańska, Kasperkiewicz, Szewczyk, Pytel 2, Hazuka, Kuligowska 1, Kaim 2

  • II liga kobiet, grupa wielkopolska: 

Niespodziewanie punkty straciły rezerwy KPR-u. Podopieczne Grażyny Janczak i Mariusza Łyszczyńskiego przegrały drugi mecz w sezonie, tym razem ulegając w dolnośląskich derbach Zagłębiu Lubin.

Gospodynie od samego początku narzuciły bardzo szybkie tempo gry. Solidna obrona i znakomita postawa bramkarki pozwoliły wyprowadzić kilka szybkich kontrataków. W pewnym momencie przewaga urosła nawet do dziesięciu trafień. Po stronie kobierzyczanek trudno znaleźć pozytywy. Między słupkami nie szło, a mozolnie budowane akcje w ataku rzadko miały szczęśliwe zakończenie lub skutkowały rzutem karnym (aż 13 w całym spotkaniu). Porażka stała się faktem.

MKS Zagłębie II Lubin – KPR Kobierzyce II 37-32 (18-15)

MKS: Lewandowska 8, Kocińska 3, Miłek 10, Sośnicka 5, Piróg, Karpiel, Florczyk 1, Jaroniewska 4, Drzemicka, Gawron 2, Ściernicka 1, Siemianowska, Gajos, Milczarczyk 3.

KPR: Kucharska, Staszewska, Trawińska – Brzoza 1, Ilnicka 11, Bej 2, Lech, Kozioł 6, Barańska 4, Kuriata 3, Wyszyńska, Siekańska 3, Janecka 2.