KPR Kobierzyce to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich klubów sportowych. Dobra marka, której sportowy potencjał, współpracując z naszymi Partnerami Biznesowymi, wykorzystujemy w rozwijaniu ich pozycji rynkowej, public relations, reklamie i realizacji zadań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dojrzałą organizacją, wykorzystującą w promowaniu swojej marki i współpracy z Przedsiębiorcami, wszelkie dostępne metody i kanały marketingu sportowego. Ekonomicznej, innowacyjnej i skutecznej metody promocji.

Dziękujemy naszym obecnym Sponsorom i Darczyńcom za wsparcie i pomoc i zachęcamy kolejnych Partnerów do wspólnego budowania korzyści.

Nasze Biuro Promocji służy pomocą
i pozostaje do Państwa dyspozycji.


+48 509 378 994

Więcej informacji na temat możliwości reklamowych, można zobaczyć w naszej ofercie sponsorskiej, która znajduje się poniżej.

SPONSOR GŁÓWNY

Gmina Kobierzyce

Kobierzyce to świetnie rozwijająca się gmina, w której panuje atmosfera przyjazna zarówno dla licznych inwestorów oraz  mieszkańców. W 33 miejscowościach mieszka ponad 17 tys. osób.

Polityka władz samorządowych, zaowocowała ogromną popularnością gminy wśród inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Optymalne wykorzystanie przez gminę atutów jej położenia oraz systemowych rozwiązań wspierających rozwój biznesu dały imponujący w skali kraju efekt: szacowana wartość kapitału zainwestowanego w Gminie Kobierzyce to ponad 4 miliardy euro, co przełożyło się na zatrudnienie dla ok. 30 000 osób.

Gmina Kobierzyce w ciągu ostatnich kilkunastu lat stała się synonimem wielkich inwestycji, ciekawych projektów i intensywnych zmian. Rozwój gospodarczy gminy, znaczne zwiększenie się gminnego budżetu oraz szersze możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych zaowocowały wieloma nowymi inwestycjami.

Środki z wpływów do budżetu pozwalają na realizację tych licznych inwestycji infrastrukturalnych, dzięki którym Kobierzyce to miejsce przyjazne i bezpieczne, przestrzeń, w której się dobrze mieszka, uczy i pracuje.

Rozwój gospodarczy sprzęga się tu z  wyjątkowo twórczym i otwartym potencjałem ludzi. Dlatego Gmina Kobierzyce jest miejscem, które wciąż rozkwita.

 www.ugk.pl

SPONSOR SREBRNY

Hotel Orient Palace

Hotel Orient Palace to niepowtarzalne połączenie klasycystycznego budynku dworskiego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu orientalnym. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy powstały ręcznie malowane ryciny, przedstawiające fasadę budynku oraz jego najbliższe otoczenie. Atmosfera Hotelu łączy intymność i elegancka funkcjonalność, przyciąga on nie tylko piękną klimatyczną aranżacją wnętrz, ale również ciekawą ofertą – istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia, imprez okolicznościowych oraz korzystania ze strefy wellness&spa.

www.orientpalace.pl

 

SPONSOR SREBRNY

Centrum Ślęza

Centrum Ślęza to idealne miejsce by zatroszczyć się o dobrą formę i wewnętrzną harmonię. Nasz nowoczesny obiekt ma wszystko, by zadbać o zdrowie, świetne samopoczucie i silne ciało: nowoczesne rozwiązania techniczne, najlepszej jakości sprzęt, a co najważniejsze – entuzjastyczny i świetnie przygotowany zespół instruktorów, terapeutów i trenerów.

www.centrumsleza.pl

 

SPONSOR SREBRNY

LG Energy Solution

LG Energy Solution Wrocław (daw. LG Chem Wrocław Energy) jest największym w Europie producentem baterii do aut elektrycznych. Spółka działa w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce), zatrudniając ponad 10 tys. pracowników. W zakładzie wytwarzane są wszystkie komponenty baterii, aż po finalny, gotowy do montażu w aucie produkt. W gronie klientów LG są tacy producenci samochodów jak m.in.: Audi, BMW, Fiat, Ford, Porsche czy Volkswagen.

www.lgensol.pl

 

SPONSOR SREBRNY

GEM Technology

Wykonawstwo w obszarze budownictwa przemysłowego. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie:

– hal produkcyjnych i magazynowych z budynkami socjalnymi,
– przemysłowych systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji,
– przemysłowych systemów instalacji gazowych (średnie, niskie ciśnienie),
– przemysłowych instalacji elektrycznych (średnie, niskie napięcie).

Przy każdym projekcie oferuje kompleksowe wykonanie prac – od koncepcji, poprzez projekt i wykonawstwo, po odbiory. Dzięki obszernej wiedzy i doświadczeniu inżynierów, projektantów i instalatorów, GEM Technology Sp. z.o.o. zapewnia na każdym z tych etapów najwyższą jakość świadczonych usług.

www.gem-tech.pl

SPONSOR SREBRNY

ALBA

Historia i tradycja WPO Alba S.A. są ściśle związane z Wrocławiem. To niekwestionowany lider gospodarki odpadami na Dolnym Śląsku. Prężnie działa i rozwija się tu od ponad 60 lat. Promuje selektywny odbiór odpadów wśród mieszkańców regionu oraz realizuje projekty związane z ochroną środowiska naturalnego.

www.alba.com.pl

 

SPONSOR SREBRNY

KPWiK

Misją Kobierzyckiego Przedsiębiorstwa wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest zapewnienie ciągłości dostawy zdrowej i bezpiecznej wody wszystkim mieszkańcom naszej gminy oraz odbiór i oczyszczanie ścieków sanitarnych w oparciu o najwyższe standardy ochrony środowiska. Ponadto KPWiK zapewniamy obsługę i pomoc w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych, świadcząc usługi na wysokim poziomie i uczestniczy w realizacji celów strategii rozwoju Gminy Kobierzyce dla dobra regionu i jego mieszkańców, także poprzez racjonalne wykorzystanie zasobów wodnych w imię ich zachowania w dobrym stanie dla przyszłych pokoleń.

www.kpwik.com

SPONSOR SREBRNY

Goldenmark

Grupa Kapitałowa Goldenmark jest liderem dystrybucji złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Od 2010 roku z dumą nawiązuje do wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia, z którego się wywodzi. Dziś trzy filary oferty firmy to złoto (i inne metale szlachetne), diamenty i kolekcje. Każda z tych kategorii produktów jest wyjątkowa lecz jednocześnie reprezentuje ponadczasową wartość, unikatowość i piękno. Wszystkie te elementy wspólnie tworzą pełną gamę produktów o walorach lokacyjnych, niezbędnych w budowaniu majątku dla przyszłych pokoleń.

www.goldenmark.com/pl

 

NASZE SUKCESY

SENIORKI

  • Srebrny medal Mistrzostw Polski Superligi PGNiG Kobiet – sezon 2020/2021
  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Superligi PGNiG Kobiet – sezon 2019/2020
  • Awans do Superligi PGNiG Kobiet – sezon 2015/2016

MŁODZICZKI

  • IV miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek – 2000/2001

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA

2016/17:
– juniorki: złoto Mistrzostw Polski
– juniorki młodsze: srebro Mistrzostw Polski

2017/2018:
– juniorki: 5. miejsce na Mistrzostw Polski

2018/2019:
– juniorki: srebro na Mistrzostw Polski

2019/2020:
– juniorki: złoto na mistrzostwach Dolnego Śląska,
oraz 6. miejsce na Mistrzostwach Polski,
– juniorki młodsze: złoto na mistrzostwach Dolnego Śląska
– młodziczki: srebro na mistrzostwach Dolnego Śląska

SPONSORZY I PARTNERZY