Tę rundę zaczynamy tak jak pierwszą – od wysokiej porażki z Pogonią Szczecin. Po raz drugi musimy uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala.

Zaczęło się dobrze, po kilku ładnych akcjach prowadziliśmy 3:1. Potem drużyna z Pomorza rzuciła sześć bramek z rzędu i od tamtego momentu sukcesywnie powiększała swoją przewagę.
Nasze wysiłki były na nic. Cztery kontrataki i trzy rzuty karne obroniła Adrianna Płaczek. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 8:15.
Początek drugiej połowy był wyrównany. Jednak druga bramkarka Pogoni, Martyna Wierzbicka, także była w doskonałej dyspozycji i ostatecznie nie udało nam się odrobić strat. Łącznie w meczu nie trafiliśmy sześciu rzutów z siódmego metra. Końcówka spotkania to krótka lekcja o tym, jak wykorzystywać błędy przeciwnika – SPR zdobył siedem bramek pod rząd, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 17:30.
Cała drużyna została nagrodzona brawami za walkę do końca, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Jagoda Linkowska, która momentami prowadziła osamotnioną walkę z gośćmi.
Kolejne spotkanie już za tydzień w Koszalinie.