Serdecznie zapraszamy na mecz 7. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, w którym kobierzyczanki podejmą MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski.

Przyjezdne to obecnie ósma siła ligi. Ich dotychczasowy bilans to dwa zwycięstwa, pokonały m.in. Start Elbląg po rzutach karnych, i cztery porażki. W ubiegły weekend mierzyły się z mistrzyniami Polski, Perłą Lublin i uległy 24-35. Piotrcovia to były klub Aleksandry Kucharskiej, która w tym sezonie reprezentuje nasze barwy.

Liderką piotrkowianek jest Agata Wypych.

Podopieczne Edyty Majdzińskiej straciły w niedzielę punkty na trudnym terenie w Koszalinie, przegrywając różnicą pięciu bramek. Chcą wrócić na zwycięską ścieżkę, tym bardziej zdobywając punkty przed własną publicznością.

Najskuteczniejsza w ekipie gospodyń pozostaje Anna Mączka, która zdobyła już 35 bramek. Często trafiają także Karolina Mokrzka oraz Mariola Wiertelak.

Drużyny nie miały okazji jeszcze spotkać się w tym sezonie, ale ubiegłoroczne rozgrywki potwierdzają, że spotkania te są zawsze niezwykle ciekawe i emocjonujące.

KPR Kobierzyce – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
sobota, 20 października, godz. 17
Hala Sportowa im. Adama Wójcika
ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Pozostałe spotkania:

1. MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce

2. Arka Gdynia – EKS Start Elbląg

3. KPR Jelenia Góra – UKS PCM Kościerzyna

4. SPR Pogoń Szczecin – KPR Ruch Chorzów

5. Metraco Zagłębie Lubin – Energa AZS Koszalin (7.11.2018)

 

Wstęp na mecze w kobierzyckiej hali jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość wsparcia Klubu poprzez zakup cegiełek – koszt 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.