Zapraszamy na mecz 18 kolejki PGNiG Superligi Kobiet! KPR na własnym parkiecie podejmie UKS PCM Kościerzyna.
W swoim ostatnim spotkaniu UKS podejmował KPR Jelnią Górę i po niesamowitej pogoni w drugiej połowie, zwyciężył 31:30. Dzięki temu zrównał się z nami dorobkiem punktowym, co oznacza, że będzie to bardzo ważne spotkanie dla dolnego układu tabeli.
My w sobotę udałyśmy się na daleki wyjazd do Lublina. Przeciwko MKS-owi nie grały cztery podstawowe zawodniczki. Odbiło się na wyniku i ostatecznie musiałyśmy uznać wyższość Mistrza Polski.

Wiemy już, jak cudownie wygrywa się przed własną publicznością, dlatego chcemy to powtórzyć! Wasze wsparcie i doping będą niezbędne! BĄDŹCIE Z NAMI!

Wstęp na mecz jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość zakupienia cegiełki- cena 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.