Sponsoring

KPR Kobierzyce to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich klubów sportowych. Dobra marka, której sportowy potencjał, współpracując z naszymi Partnerami Biznesowymi, wykorzystujemy w rozwijaniu ich pozycji rynkowej, public relations, reklamie i realizacji zadań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dojrzałą organizacją, wykorzystującą w promowaniu swojej marki i współpracy z Przedsiębiorcami, wszelkie dostępne metody i kanały marketingu sportowego. Ekonomicznej, innowacyjnej i skutecznej metody promocji.

Nasze Biuro Promocji służy pomocą i pozostaje do Państwa dyspozycji.

Kontakt:  krystiangancza@kprkobierzyce.pl; tel: +48 790 811 513 ( kontakt w języku polskim)

Dziękujemy naszym obecnym Sponsorom i Darczyńcom za wsparcie i pomoc i zachęcamy kolejnych Partnerów do wspólnego budowania korzyści.

Więcej informacji na temat możliwości reklamowych, można zobaczyć w naszej ofercie sponsorskiej, która znajduje się poniżej. Proszę kilknąć w link.

Oferta sponsorska

Sponsor główny – Gmina Kobierzyce

Kobierzyce to świetnie rozwijająca się gmina, w której panuje atmosfera przyjazna zarówno dla licznych inwestorów oraz  mieszkańców. W 33 miejscowościach mieszka ponad 17 tys. osób.

Polityka władz samorządowych, zaowocowała ogromną popularnością gminy wśród inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Optymalne wykorzystanie przez gminę atutów jej położenia oraz systemowych rozwiązań wspierających rozwój biznesu dały imponujący w skali kraju efekt: szacowana wartość kapitału zainwestowanego w Gminie Kobierzyce to ponad 4 miliardy euro, co przełożyło się na zatrudnienie dla ok. 30 000 osób.

Gmina Kobierzyce w ciągu ostatnich kilkunastu lat stała się synonimem wielkich inwestycji, ciekawych projektów i intensywnych zmian. Rozwój gospodarczy gminy, znaczne zwiększenie się gminnego budżetu oraz szersze możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych zaowocowały wieloma nowymi inwestycjami.

Środki z wpływów do budżetu pozwalają na realizację tych licznych inwestycji infrastrukturalnych, dzięki którym Kobierzyce to miejsce przyjazne i bezpieczne, przestrzeń, w której się dobrze mieszka, uczy i pracuje.

Rozwój gospodarczy sprzęga się tu z  wyjątkowo twórczym i otwartym potencjałem ludzi. Dlatego Gmina Kobierzyce jest miejscem, które wciąż rozkwita.

Oficjalny serwis internetowy Gminy Kobierzyce www.ugk.pl

Sponsor srebrny – Hotel Orient Palace

Hotel Orient Palace to niepowtarzalne połączenie klasycystycznego budynku dworskiego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu orientalnym. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy powstały ręcznie malowane ryciny, przedstawiające fasadę budynku oraz jego najbliższe otoczenie. Atmosfera Hotelu łączy intymność i elegancka funkcjonalność, przyciąga on nie tylko piękną klimatyczną aranżacją wnętrz, ale również ciekawą ofertą – istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia, imprez okolicznościowych oraz korzystania ze strefy wellness&spa.

Hotel Orient Palace
ul. Kłodzka 14
Bielany Wrocławskie
tel/fax. (71) 333 55 66
Kontakt mailowy: recepcja@orientpalace.pl
www.orientpalace.pl

Sponsor srebrny – Centrum Ślęża

Centrum Ślęza to idealne miejsce by zatroszczyć się o dobrą formę i wewnętrzną harmonię. Nasz nowoczesny obiekt ma wszystko, by zadbać o zdrowie, świetne samopoczucie i silne ciało: nowoczesne rozwiązania techniczne, najlepszej jakości sprzęt, a co najważniejsze – entuzjastyczny i świetnie przygotowany zespół instruktorów, terapeutów i trenerów.

Centrum Ślęża
ul. Błękitna 2, 55-040 Ślęża
www.centrumsleza.pl

Sponsorzy brązowi


Patron techniczny

Platforma e-commerce


Patron Medialny


Darczyńcy

Komentarze są wyłączone.