Sponsoring

KPR Kobierzyce to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich klubów sportowych. Dobra marka, której sportowy potencjał, współpracując z naszymi Partnerami Biznesowymi, wykorzystujemy w rozwijaniu ich pozycji rynkowej, public relations, reklamie i realizacji zadań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dojrzałą organizacją, wykorzystującą w promowaniu swojej marki i współpracy z Przedsiębiorcami, wszelkie dostępne metody i kanały marketingu sportowego. Ekonomicznej, innowacyjnej i skutecznej metody promocji.

Nasze Biuro Promocji służy pomocą i pozostaje do Państwa dyspozycji.

Kontakt:  krystiangancza@kprkobierzyce.pl; tel: +48 790 811 513 ( kontakt w języku polskim)

Dziękujemy naszym obecnym Sponsorom i Darczyńcom za wsparcie i pomoc i zachęcamy kolejnych Partnerów do wspólnego budowania korzyści.

Więcej informacji na temat możliwości reklamowych, można zobaczyć w naszej ofercie sponsorskiej, która znajduje się poniżej. Proszę kilknąć w link.

Oferta sponsorska

Sponsor główny – Gmina Kobierzyce

Kobierzyce to świetnie rozwijająca się gmina, w której panuje atmosfera przyjazna zarówno dla licznych inwestorów oraz  mieszkańców. W 33 miejscowościach mieszka ponad 17 tys. osób.

Polityka władz samorządowych, zaowocowała ogromną popularnością gminy wśród inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Optymalne wykorzystanie przez gminę atutów jej położenia oraz systemowych rozwiązań wspierających rozwój biznesu dały imponujący w skali kraju efekt: szacowana wartość kapitału zainwestowanego w Gminie Kobierzyce to ponad 4 miliardy euro, co przełożyło się na zatrudnienie dla ok. 30 000 osób.

Gmina Kobierzyce w ciągu ostatnich kilkunastu lat stała się synonimem wielkich inwestycji, ciekawych projektów i intensywnych zmian. Rozwój gospodarczy gminy, znaczne zwiększenie się gminnego budżetu oraz szersze możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych zaowocowały wieloma nowymi inwestycjami.

Środki z wpływów do budżetu pozwalają na realizację tych licznych inwestycji infrastrukturalnych, dzięki którym Kobierzyce to miejsce przyjazne i bezpieczne, przestrzeń, w której się dobrze mieszka, uczy i pracuje.

Rozwój gospodarczy sprzęga się tu z  wyjątkowo twórczym i otwartym potencjałem ludzi. Dlatego Gmina Kobierzyce jest miejscem, które wciąż rozkwita.

Oficjalny serwis internetowy Gminy Kobierzyce www.ugk.pl

Sponsor srebrny – Hotel Orient Palace

Hotel Orient Palace to niepowtarzalne połączenie klasycystycznego budynku dworskiego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu orientalnym. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy powstały ręcznie malowane ryciny, przedstawiające fasadę budynku oraz jego najbliższe otoczenie. Atmosfera Hotelu łączy intymność i elegancka funkcjonalność, przyciąga on nie tylko piękną klimatyczną aranżacją wnętrz, ale również ciekawą ofertą – istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia, imprez okolicznościowych oraz korzystania ze strefy wellness&spa.

Hotel Orient Palace
ul. Kłodzka 14
Bielany Wrocławskie
tel/fax. (71) 333 55 66
Kontakt mailowy: recepcja@orientpalace.pl
www.orientpalace.pl

Sponsor srebrny – Centrum Ślęża

Centrum Ślęza to idealne miejsce by zatroszczyć się o dobrą formę i wewnętrzną harmonię. Nasz nowoczesny obiekt ma wszystko, by zadbać o zdrowie, świetne samopoczucie i silne ciało: nowoczesne rozwiązania techniczne, najlepszej jakości sprzęt, a co najważniejsze – entuzjastyczny i świetnie przygotowany zespół instruktorów, terapeutów i trenerów.

Centrum Ślęża
ul. Błękitna 2, 55-040 Ślęża
www.centrumsleza.pl

Sponsor srebrny – LG Energy Solution

LG Energy Solution Wrocław (daw. LG Chem Wrocław Energy) jest największym w Europie producentem baterii do aut elektrycznych. Spółka działa w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce), zatrudniając ponad 10 tys. pracowników. W zakładzie wytwarzane są wszystkie komponenty baterii, aż po finalny, gotowy do montażu w aucie produkt. W gronie klientów LG są tacy producenci samochodów jak m.in.: Audi, BMW, Fiat, Ford, Porsche czy Volkswagen.

Więcej informacji na temat LG Energy Solution Wrocław można znaleźć na stronie www.lgensol.pl

Sponsor srebrny – GEM Technology

Wykonawstwo w obszarze budownictwa przemysłowego. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie:

– hal produkcyjnych i magazynowych z budynkami socjalnymi,
– przemysłowych systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji,
– przemysłowych systemów instalacji gazowych (średnie, niskie ciśnienie),
– przemysłowych instalacji elektrycznych (średnie, niskie napięcie).

Przy każdym projekcie oferuje kompleksowe wykonanie prac – od koncepcji, poprzez projekt i wykonawstwo, po odbiory. Dzięki obszernej wiedzy i doświadczeniu inżynierów, projektantów i instalatorów, GEM Technology Sp. z.o.o. zapewnia na każdym z tych etapów najwyższą jakość świadczonych usług.

Sponsorzy brązowi


Patron techniczny

Platforma e-commerce


Patron Medialny


Darczyńcy

Możliwość komentowania została wyłączona.