PGNiG Superliga Kobiet wraca do Kobierzyc po przerwie związanej z występami reprezentacji. W 24 kolejce KPR zmierzy się ze swoim sąsiadem z tabeli, MKS-em Piotrcovią Piotrków Trybunalski,

Piotrcovia zajmuje obecnie ósmą lokatę. Pod koniec rundy zasadniczej, MKS pokonał Mistrza Polski, GTPR Gdynię. W ostatnim meczu niespodziewanie uległ 29:38  Kościerzynie, która zamyka ligową stawkę. Najskuteczniejsze w ekipie z łódzkiego są Monika Kopertowska, Paulina Marszałek oraz Zorica Despodovska.

KPR rozgrywał derby Dolnego Śląska. Po niezwykle wyrównanym spotkaniu i rzutach karnych, wygrał ze swoim imiennikiem z Jeleniej Góry. W zestawieniu najwyżej, bo na siódmeym miejscu, znajduje się Anna Mączka. Ostatnio bardzo aktywne są także skrzydłowe – Mariola Wiertelak oraz Kinga Jakubowska, a w bramce dobrze spisuje się Magdalena Słota.

W obu pojedynkach pomiędzy tymi drużynami górą były podopieczne Edyty Majdzińskiej – u siebie zwyciężyły 29:24, a w Piotrkowie 29:26.

Starcie KPR-u z MKS-em z pewnością dostarczy wielu emocji, dlatego bądźcie z nami!

KPR Kobierzyce – MKS Piotrovia Piotrków Tryb.

środa, 28 lutego, godz. 18

Hala Sportowa w Kobierzycach, ul. Dębowa 20

Wstęp na mecze w kobierzyckiej hali jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość wsparcia Klubu poprzez zakup cegiełek – cena 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.