Wszyscy na derby!

Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz pierwszej rundy Superligi Kobiet, w którym podejmiemy Metraco Zagłębie Lubin.
Jest to wielokrotny Mistrz Polski, od kilku lat drużyna znajduje się w ścisłej czołówce polskiego szczypiorniaka.
Lubinianki w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Obecnie zajmują czwartą pozycję w tabeli. W dotychczasowych spotkaniach poniosły tylko trzy porażki – z Gdynią, Szczecinem oraz Lublinem.
Ostatnio gładko poradziły sobie z KPR-em Jelenią Górą, jednak kolejkę wcześniej bardzo zaciekle biły się o punkty z zespołem z Piotrkowa Trybunalskiego.
W drużynie Miedziowych gra siostra naszej najskuteczniej zawodniczki, Ani Mączki – Małgorzata, która z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Na parkiet wyjdą także dwie nasze wychowanki – Monika Maliczkiewicz oraz Mariola Wiertelak.
Nasz dorobek to sześć punktów. W ubiegłą sobotę walczyliśmy z liderem ligi, Vistalem Gdynia. Po ambitnej walce ulegliśmy 28:14.
Do tej pory nie udało nam się świętować wygranej na własnej hali, ale pragniemy to zmienić. I tak jak nasi Kibice, jesteśmy spragnione kolejnego zwycięstwa! Byłby to znakomity prezent dla Beaty Skalskiej, która w dniu meczu będzie obchodziła swoje urodziny!

Z naszej strony pełne zaangażowanie i walka do samego końca. Z Waszej doping na całego. Umowa stoi?
Potrzebujemy Waszego wsparcia!
Bądźcie z nami i pomóżcie odnieść pierwsze zwycięstwo w domu!

Sobota, 19 listopada, godzina 17 – DO ZOBACZENIA!

Wstęp na mecz jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość zakupienia cegiełki- cena 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.