Serdecznie zapraszamy na mecz 1/8 PGNiG Pucharu Polski!
Spotkanie z Energą AZS Koszalin odbędzie się w środę, 15 lutego o godzinie 19.

W rundzie eliminacyjnej mierzyliśmy się ze Spartą Oborniki. Był to pojedynek bardzo zacięty i po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał wynik 27:27. Dopiero dogrywka zadecydowała o naszym zwycięstwie, 31:30.
Energa w tym sezonie prezentuje dobrą formę, w ostatnim czasie koszaliniankom udało się pokonać Vistal Gdynia. W meczach przeciwko nam triumfowały dwukrotnie. W Kobierzycach wygrały różnicą sześciu, a na własnym parkiecie dziewięciu trafień.

Jednak w Kobierzycach łatwo się nie gra! Nie odpuszczamy żadnego spotkania i chcemy zwyciężyć! Tak jak zawsze, Wasze wsparcie i doping będą szalenie potrzebne, dlatego liczymy na Was! Do zobaczenia!

Wstęp na mecz jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość zakupienia cegiełki- cena 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.