Treningi

W Klubie zajmujemy się szkoleniem uzdolnionych sportowo dziewcząt od trzeciej klasy Szkoły Podstawowej aż do wieku seniorki.
Zajęcia prowadzimy w 5 grupach szkoleniowych:
– dziewczęta z klas 3-4 SP – grupa naborowa
– dziewczęta z klas 5-6 SP – kategoria wiekowa „Dziewczynka”
– dziewczęta z klas 1-2 G – kategoria wiekowa „Młodziczka”
– dziewczęta z klas 3 G i 1 LO – kategoria wiekowa „Juniorka Młodsza”                                                                                                                                                  -dziewczęta z klas 2-3 LO – kategoria wiekowa ,,Juniorka”

Trenigi „Dziewczynka” z trenerką Dominiką Daszkiewicz i Martyną Michalak 

poniedziałek 15-16.30, hala sportowa Kobierzyce, ul. Dębowa 20

wtorek i czwartek 15-16.30, hala sportowa

Treningi ”Juniorek Młodszych” i „Juniorek” z trenerką Aleksandrą Wojt

poniedziałek 15-16.30, hala sportowa szkoły w Kobierzycach, ul. Parkowa 7

środa, czwartek 16.30-18, hala sportowa Kobierzyce, ul. Dębowa 20

W zajęciach naszego klubu uczestniczy blisko 90 dziewcząt i kobiet.

„Dziewczęta”, „Młodziczki” i „Juniorki” biorą udział w rozgrywkach ligi państwowej prowadzonej przez Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej we Wrocławiu. Od kilku lat nasze zespoły stanowią czołówkę Dolnego Śląska w swoich kategoriach wiekowych a bardzo duża grupa naszych zawodniczek jest corocznie powoływana do kadr naszego województwa.

Dwa razy w roku wyjeżdżamy na obozy sportowe /letnie i zimowe/, bierzemy udział w wielu turniejach na terenie całego kraju a także za granicą. Utrzymujemy przyjacielskie kontakty z niemieckim klubem TV Borken. Nasze zawodniczki trzykrotnie gościły u swoich koleżanek na wielkim międzynarodowym turnieju, a dziewczęta z Borken raz gościły w Kobierzycach. Byliśmy również we Włoszech na jednym z największych na świecie Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Teramo.

Od 2017 roku prowadzimy również akcję „zRęczne Dzieciaki z Wysokiej” mające popularyzować aktywność wśród najmłodszych poprzez obcowanie z piłką ręczną. W zajęciach biorą udział zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Treningi prowadzone przez Monikę Wilczyńską odbywają się we wtorki ( 18:30-19:30 ) i czwartki o (godz. 18:30-19:30) na bloku sportowym szkoły podstawowej przy ulicy Chabrowej 99 w Wysokiej.

 

Komentarze są wyłączone.