Vorstand

Voorzitter – de heer Piotr Smoła

Lid van de raad van bestuur – de heer Jacek blicharz

Penningmeester – de heer Tomasz Smoleń

stycznia 17. kolejka
31 stycznia MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – GTPR Gdynia 25 : 23 relacja
10 lutego KPR Ruch Chorzów – Energa AZS Koszalin godz. 17:00
10 lutego KPR Gminy Kobierzyce – SPR Pogoń Szczecin godz. 17:00
10 lutego MKS Perła Lublin – Kram Start Elbląg godz. 17:00
10 lutego KPR Jelenia Góra – UKS PCM Kościerzyna godz. 17:30
10 lutego Korona Handball Kielce – Metraco Zagłębie Lubin godz. 18:30
3 lutego 16. kolejka
3 lutego Kram Start Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin 24 : 27 relacja
galeria
3 lutego SPR Pogoń Szczecin – Korona Handball Kielce 37 : 26 relacja
3 lutego UKS PCM Kościerzyna – KPR Ruch Chorzów 31 : 24 relacja
3 lutego MKS Perła Lublin – KPR Jelenia Góra 35 : 22 relacja
4 lutego Energa AZS Koszalin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 32 : 26 relacja
galeria
26 lutego Vistal Gdynia – KPR Gminy Kobierzyce
14 lutego 18. kolejka
14 lutego Kram Start Elbląg – Korona Handball Kielce
14 lutego Metraco Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
14 lutego SPR Pogoń Szczecin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
14 lutego Vistal Gdynia – KPR Ruch Chorzów
14 lutego Energa AZS Koszalin – KPR Jelenia Góra
14 lutego MKS Perła Lublin – UKS PCM Kościerzyna
17 lutego 19. kolejka
17 lutego UKS PCM Kościerzyna – Kram Start Elbląg
17 lutego KPR Jelenia Góra – Vistal Gdynia
17 lutego KPR Ruch Chorzów – SPR Pogoń Szczecin
17 lutego MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Metraco Zagłębie Lubin
17 lutego KPR Gminy Kobierzyce – Korona Handball Kielce
17 lutego MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin
24 lutego 20. kolejka
24 lutego Kram Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce
24 lutego Korona Handball Kielce – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
24 lutego Metraco Zagłębie Lubin – KPR Ruch Chorzów
24 lutego SPR Pogoń Szczecin – KPR Jelenia Góra
24 lutego Energa AZS Koszalin – UKS PCM Kościerzyna
24 lutego Vistal Gdynia – MKS Perła Lublin
3 marca 21. kolejka
3 marca Energa AZS Koszalin – Kram Start Elbląg
3 marca UKS PCM Kościerzyna – Vistal Gdynia
3 marca KPR Jelenia Góra – Metraco Zagłębie Lubin
3 marca KPR Ruch Chorzów – Korona Handball Kielce
3 marca MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – KPR Gminy Kobierzyce
3 marca MKS Perła Lublin – SPR Pogoń Szczecin
10 marca 22. kolejka
10 marca Kram Start Elbląg – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
10 marca KPR Gminy Kobierzyce – KPR Ruch Chorzów
10 marca Korona Handball Kielce – KPR Jelenia Góra
10 marca SPR Pogoń Szczecin – UKS PCM Kościerzyna
10 marca Vistal Gdynia – Energa AZS Koszalin
10 marca Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

Lukket for kommentarer.