Twierdza Kobierzyce nadal niezdobyta – kolejna wygrana rezerw

Nasze rezerwy są nieustająco niepokonane we własnej hali. W ostatni weekend marca podopieczne Grażyny Janczak i Mariusza Łyszczyńskiego wygrały z drużyną Polonii Kępno.

To zdecydowanie nie był dzień przyjezdnych. KPR oczywiście był faworytem spotkania, ale nikt nie spodziewał się takiej różnicy. Zaczęło się od szybkiego 4-0, a po niecałym kwadransie było już 11-2. Kobierzyczanki były totalnym przeciwieństwem siebie sprzed tygodnia – udawało im się niemal wszystko. Znakomicie funkcjonowała obrona, co przekładało się na możliwość wyprowadzania kontrataków, najczęściej kończonych przez Patrycję Kozioł. Do przerwy 22-11.

Po zmianie stron szczypiornistki z Kobierzyc podwyższały swoje prowadzenie, trafiając seriami. W drużynie gości na wyróżnienie zasługuje zdecydowanie Paulina Skowrońska, która w tej części spotkania zdobyła sześć bramek, czyli połowę z dorobku swojego zespołu. Pojedynek zakończył się wynikiem 43-23.

KPR pozostaje liderem rozgrywek. Nad drugim Handballem 28 Wrocław ma trzy punkty przewagi.

Naszym rezerwom do końca rundy zostały dwa mecze, oba zostaną rozegrane przy Dębowej 20. Najbliższe już w niedzielę, 7 kwietnia, o godz. 15:30. Bądźcie z nami!

KPR II Kobierzyce – KKS Polonia Kępno 43-23 (22-11)

KPR: Kucharska, Staszewska – Brzoza, Leśniak 1, Wojda 3, Ilnicka 12, Kozioł 9, Barańska 4, Kuriata 7, Wyszyńska 1, Siekańska 2, Janecka 4

KKS: Filecka, Walczak 4, Feja, Skowrońska 8, Staniszewska 3, Kukotko, Przewdzięk 2, Duchnik, Wołk 3, Michalak, Kukuła 2, Fras, Walczak – Hadryś, Jokiel 1.