Zapraszamy na mecz!

Serdecznie zapraszamy na mecz 5. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, w którym kobierzyczanki podejmą UKS PCM Kościerzynę.

Drużyna gości zamyka obecnie ligową stawkę. W swoim ostatnim meczu uległy wysoko Perle Lublin, przegrywając na własnym parkiecie 21-43.
Podopieczne Edyty Majdzińskiej przed przerwą spowodowaną występami reprezentacji pokonały pewnie Ruch Chorzów 29-21. Mają na swoim koncie już trzy zwycięstwa i w tabeli znajdują się tuż za podium.
Najskuteczniejsze w ekipie przyjezdnych są Natalia Fesdorf i Alicja Pękala. Dla KPR-u bramki najczęściej zdobywają Anna Mączka oraz Mariola Wiertelak.

Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych! Nie może Was zabraknąć! Przyjdźcie na mecz i pomóżcie nam zdobyć kolejne punkty! Do zobaczenia!

KPR Kobierzyce -UKS PCM Kościerzyna
sobota, 6 października, godz, 17
Hala Sportowa im. Adama Wójcika
ul. Dębowa 20 w Kobierzycach

Wstęp na mecze w kobierzyckiej hali jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość wsparcia Klubu poprzez zakup cegiełek – koszt 5 zł. W przerwie odbywa się losowanie nagród.